Město Dubí

Město Dubí bylo založeno v 15. století a nachází se v okrese Teplice v Ústeckém kraji. Žije zde zhruba 7900 obyvatel a město leží v nadmořské výšce 389 m. Dubí je vzdálené 8 km od hraničního přechodu Cínovec do Německa, kudy dnes již díky nedaleké dálnici neprojíždí tolik aut jako dříve.

V Dubí fungují 4 mateřské školy, 2 základní školy, základní umělecká škola a soukromé gymnázium. Z dalších služeb zde jsou např. 3 pobočky pošty, supermarket, několik ordinací, tenisový klub, sportovní klub (fotbal, florbal, volejbal atd.) a městské kulturní zařízení, které pořádá různé kulturní akce. Další služby jsou dostupné v 5 kilometrů vzdálených Teplicích, případně 25 km vzdáleném Ústí nad Labem.

Dubí je "branou do Krušných hor", jsou zde lázně, vyrábí se zde sklo a porcelán.

Teplice

Teplice jsou okresní město s necelými 50 000 obyvateli. Ve městě funguje 16 základních a 9 středních škol. Je zde nemocnice a veškerá občanská vybavenost.

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem je krajské město s 93 000 obyvateli. Ve městě je univerzita, široká nabídka služeb, poboček velkých firem a mnoho pracovních příležitostí.

Pozemky v části Běhánky

Pozemky, které prodáváme, se nacházejí v Dubí v městské část Běhánky. Pozemky jsou na poklidném okraji města, ze dvou stran obklopené loukou.

Pro 12 pozemků, které zde prodáváme, budujeme vlastní infrastrukturu. K pozemkům bude 1 příjezdová cesta, kterou budou využívat pouze majitelé. Hned v sousedství pozemků je základní škola. 5 minut chůze jsou potraviny a pobočka pošty.

Pozemky a rodinné domy v Lahošti

Kromě pozemků v Dubí prodáváme i pozemky a rodinné domy v Lahošti, obci vzdálené 5 km od Teplic.

Nabídku naleznete na webu www.pozemky-lahost.cz.

 

 

Zeptejte se na cokoli

Rádi odpovíme na jakékoli otázky a ukážeme současný stav domů a pozemků.